YILMAZ BOYA ve DEKORASYON HİZMETLERİ

FirmamızYılmaz Boya Ve Dekorasyon sahip olduğu profesyonel yapısı ve kalite anlayışıyla boya ürünleri ve dekorasyon hizmeti vermektedir.

Yılmaz Boya Ve Dekorasyon aynı zamanda araştırma ve geliştirmeye önem vererek sizlere günümüzün en içerikli ve en çağdaş hizmetini sunmaktadır.

Amacımız hem boya da, hem de dekorasyon işlerinde en yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti, kaliteli ve deneyimli personel, güvene ve etik temellere dayalı oluşmuş firma yapısı ile ticari hayatında iddialı ve fark yaratan hizmetler vermeye devam edecektir.

Yılmaz Boya Ve Dekorasyon Kurulduğu Günden Bu Güne Kadar Aldığı Tüm Projeleri Kaliteli Hizmeti İle Verilen Termin Sürelerine Uyarak ve Müşteri Memnuniyetini Her Zaman Ön Planda Tutarak Hizmet vermektedir.

BOYA ve DEKORASYON HİZMETLERİ


ANAHTAR TESLİM BİNA TADİLATI

Evinizle ve İşyerlerinizle ilgili Boya Bodana,Laminant Parke,Kartonpiyer,Banyo Dekorasyon,Mutfak Dekorasyon,Kalebodur, Fayans,Seramik, Granit, Mermer,Alçıpan, Asma Tavan ,Dış Cephe Mantolama ve Doğal Taş Uygulamaları A dan Z ye tüm Tadilat Dekorasyon işleri konusunda uzman ekibimizle özenle yapılır.


DIŞ CEPHE MANTOLAMA

Dış cephe binalar için çok önemlidir. Dış cephesi sağlam olan binaların ömrü de uzun olur içinde yaşayanlarda bir o kadar sağlıklı olur. Çünkü kış aylarında izolasyonu ve dış cephe yüzeyi iyi olmayan bina içeri soğuk alacak, sizin veya ailenizdeki kişilerin hasta olmasına neden olabilir ayrıca ısınma maliyetiniz %40 fazla olacaktır.


 LAMİNANT PARKE

Parke uygulaması öncesinde, zeminin bu uygulama işlemine uygun hale getirilmesi önemlidir. Son yıllarda bilinçsizce yapılan uygulamalar, alt zemine yeterli önemin verilmemesi tüketicinin ilk bir kaç ayda sorunlar yaratmaya başlayan parkelerle karşılaşmasına ve dolayısıyla da ürüne karşı bir önyargı geliştirmesine sebebiyet vermiştir


KARTONPİYER İŞLERİ

Düzgün Görünen Kartonpiyerin Sırrı. Kartonpiyer kesim teknikleri.Öncelikle tavan kartonpiyer yapılacak kısımın köşeye gelen kısımlarının yan köşe kesimlerini çıkartınız.köşe kesimlerini net ve düzgün çıkarılmalıdır,aksi taktirde köşe birleşimlerinde boşluk ve açıklıklar kalabilir.


 BOYA BADANA HİZMETİ

Evinizde boya gerektiren işlerinizde de sizlere hizmet vermekteyiz. Başta kapı kasaları, Pencere kayıtları gibi yerleşik mobilya aksamlarını boyamaktayız. Pencere ve dış cephe mobilya kısmlarında soğuğa, yağmur ve sıcağa karşı yat verniği kullanıyoruz. Yat verniği su, sıcak ve soğuğa karşı daha dayanıklıdır.

BOYA ve DEKORASYON HİZMETLERİ


DOĞAL TAŞ UYGULAMALARI

Doğaltaş uygulamaları, evinizin, iş yerinizin ve yaşam alanınızın iç ve dış dekorasyonlarının yanı sıra bahçe, yol ve diğer istenen bütün dış mekanların yaşam alanınıza dilediğiniz tasarımı uygulamasını yaptırabilir ve uygulamanızın garanti altına alınmasını sağlayabilirsiniz.


İÇ ve DIŞ CEPHE BOYA ONARIMI

Dış cephe boyası iklim ve yüzey koşullarına uygunluğuna dikkat edilir.Dış cephede uygulama yapacağınız yüzeyin durumuda boya tipinizi etkiler. Düzgün ince sıva yapılmamış yüzeylerde de düz boyalar değil grenli boyalar seçilmelidir, alt yüzey hatalarını kapatır. Boyanın kalitesini, dayanıklılığını, işçiliğin alt yüzey işlemlerinin en az %50 etkilediğini asla unutmayınız.


FAYANS KALEBODUR

Fayansları döşerken duvar fayansının döşenmesi bittikten sonra yer fayanslarını döşemenizde fayda vardır. Çünkü yer fayansının çizgilerini duvardaki fayansların çizgisine göre hizalama şansınız vardır. Eğer ilk önce yer fayansını döşerseniz, duvar fayansının çizgilerini yerdekilere göre ayarlamakta biraz zorlanabilirsiniz ve görüntü bozukluğu yaşayabilirsiniz.


ALÇIPAN ASMATAVAN

Standart yada istenilen boyutlarda ve ihtiyaca göre belli özelliklerde üretilebilen her iki yüzü de karton ile kaplanmış ve ortasında alçı bulunan düzgün yüzeyli parçalardır. Levha şeklindedirler.
Alçıpan bir iç mekan yapı malzemesidir. Kullanılacak olan mekana ve kullanım amacına göre, yangına,suya dayanıklı yapılabilir.


ALÇI SIVA İŞLERİ

Alçı, nefes alan bir malzeme olup, mekandaki fazla nemi bünyesinde barındırabilme ve ortamın nemi azaldığında tekrar geri verebilme özelliğine sahiptir. Normal ve yüksek yangın emniyet taleplerine cevap verecek nitelikte ateşe dayanıklı bir malzemedir. Ses ve ısı yalıtım özelliklerine sahiptir.